De Valk Wekerom en ABZ De Samenwerking koersen aan op fusie
De Valk Wekerom en ABZ De Samenwerking gaan per 1 februari intensiever samenwerken. Wanneer blijkt dat dit voordelen oplevert voor de leden, wordt aangekoerst op een fusie van de coöperaties.

De samenwerking is volgens de coöperaties een logisch vervolg op de samenwerking die ze al hebben op het gebied van de productie van rundvee-, pluimvee- en biologische voeders. Deze samenwerking wordt uitgebreid op onder andere het gebied van inkoop, kwaliteit, nutritie en managementondersteuning.
Samenwerken wanneer dit voordelen biedt voor leden-veehouders, is volgens De Valk Wekerom en ABZ De Samenwerking niet nieuw. Beide coöperaties kennen daarin een rijke historie. De beoogde strategische samenwerking wordt stap voor stap ingericht. De intentie is om na een periode van samenwerking te onderzoeken of een volledige samenwerkingsvorm van de twee coöperaties verdere voordelen voor de aangesloten leden biedt.
De combinatie De Valk Wekerom en ABZ De Samenwerking kan gebruikmaken van acht moderne gespecialiseerde fabrieken, die met elkaar een goede dekking hebben over Nederland. 'Wij geloven in de kracht van een regionale aanpak', meldt algemeen directeur Marcel Roordink van ABZ De Samenwerking. 'De samenwerking maakt dat beide bedrijven in alle regio's een nog uitgebreider assortiment diervoeders met bijbehorend advies kunnen aanbieden.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z320R (WD) #335587
Gebruikt, P.O.A.
-
RS330 VRF
Gebruikt, € 750
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X147R (HG) #275222
Gebruikt, € 4.999
-
John Deere Tractor 5055E (WD) #691728
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %