Risicovol contact met het met vogelgriep besmette bedrijf in Lunteren
Uit het traceringsonderzoek van de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit op het met vogelgriep besmette bedrijf in Lunteren komt een contact met een bedrijf in Voorthuizen naar voren. Het leghennenbedrijf met 30.000 dieren wordt preventief geruimd.
Naast het preventief ruimen van het bedrijf in het Gelderse Voorthuizen worden hier vooralsnog geen andere maatregelen genomen.
Uit het onderzoek van de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit is daarnaast nog een extra locatie met pluimvee in de 1 kilometerzone van Lunteren aan het licht gekomen. Het gaat om een bedrijf met vijfduizend kippen waar hoofdzakelijk ander vee wordt gehouden, maar waar ook pluimvee aanwezig bleek te zijn. Ook dit bedrijf wordt preventief geruimd.
In de 1 kilometerzone van het besmette bedrijf in het Gelderse Lunteren liggen acht pluimveebedrijven, inclusief het besmette bedrijf.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 155 trekker (ZAN) #64179
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 280FC
Gebruikt, € 3.950
-

JOHN DEERE 3046R COMPACTTREKKER OPEN STATION (HAE) #781819
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z370R ELECTRIC ZERO TURN 42" (HAE) #696271
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Zondag19° / 11°10 %
-
Maandag21° / 10°10 %
-
Dinsdag21° / 11°20 %
















