Zuigvallen NAK vanaf 1 mei operationeel
De Nederlandse Algemene Keuringsdienst (NAK) heeft vanaf 1 mei weer drie zuigvallen operationeel. De keuringsdienst verzorgt de bladluismonitoring de laatste jaren met drie zuigvallen en 41 vangbakken.

Vorig jaar was er maar één zuigval in werking. De andere twee waren in dusdanig slechte staat dat het volgens de NAK niet meer verantwoord was hiermee door te draaien.
De zuigvallen in het Flevolandse Tollebeek en het Friese Kolummerwaard zijn al geplaatst. Die in het Zeeuwse Colijnsplaat wordt in de komende dagen geïnstalleerd.
Wat betreft de ruim veertig vangbakken kijkt NAK ieder jaar naar de dekking in relatie tot de teelt van pootaardappelen. Het komt voor dat de keuringsdienst een bak definitief weghaalt, maar ook dat er elders een bak bij komt.
De NAK is bijvoorbeeld dit jaar gestopt met de vangbak in het Groningse Nieuwe Pekela en in Zuidwest-Nederland is er een toegevoegd.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
JOHN DEERE 6150R PREM DD40 (MAA) #63046
Gebruikt, € 57.500
-
Iseki TM 3185 compacttractor
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
-
Z665 Hydro
Gebruikt, € 2.000
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°90 %
-
Zaterdag17° / 11°70 %