Laatste verschilpunten LTO en POV in april weggewerkt
Een grote meerderheid van de leden van Producenten Organisatie Varkenshouderij (POV) en de regionale LTO-organisaties heeft zich uitgesproken voor blijvende samenwerking. De besturen van beide organisaties hebben daarom afgesproken de maand april te benutten om de laatste verschilpunten weg te werken.

De afgelopen maanden waren er verschillende ledenvergaderingen van de regionale LTO-organisaties en de POV. Daaruit bleek dat een grote meerderheid van de leden samenwerking tussen beide organisaties van groot belang vindt.
Er liggen nog wel enkele laatste discussiepunten op tafel. Gestimuleerd door de positieve input van de leden hebben de besturen van zowel LTO als POV besloten die deze maand op te lossen en tot een hernieuwde samenwerkingsovereenkomst te komen. Dat traject moet rond 1 mei zijn afgerond.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6175R (RL) #23037
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Tractor, compact 4052M (WD) #21327
Gebruikt, P.O.A.
-
Massey Ferguson 5S.125 Dyna-4 "Efficient"
Nieuw, P.O.A.
-
Claas Celtis 446 cabrio
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Lid Raad van Toezicht
HAS Hogeschool - 's-Hertogenbosch
wetenschappelijk beoordelaar (Residuen)
CTGB - Ede
Vertegenwoordiger Pootgoed
Schaap Holland B.V. - NL
Bestuursvoorzitter
FPG - Ede
Beleidsmedewerker
CTGB - Ede
Weer
-
Maandag15° / 6°20 %
-
Dinsdag18° / 6°40 %
-
Woensdag20° / 6°20 %