Messenbalk weegt en vraagt weinig
Agri Bio-Solutions uit Groningen verkoopt het Zuid Duitse merk BB Umwelttechnik. Deze fabrikant maakt dubbele messenbalkmaaiers en kamharken. De messenbalken zijn zowel als frontmaaier en zij- en triple-uitvoering te krijgen. Ook de kamhark is er in frontuitvoering met maximaal drie elementen.

De messenbalkmaaier kenmerkt zich door een laag eigengewicht en lage vermogensbehoefte van 2 pk per meter werkbreedte. Dit resulteert in minder bodembelasting en weinig brandstofverbruik. In tegenstelling tot de oudere bekende vingerbalkmaaiers worden beide messen aangedreven. Daarmee zijn hogere snelheden te halen.
De messenbalk maait het gewas zonder veel verplaatsing of kneuzing waardoor deze geschikt is voor kwetsbare gewassen als graszaad en luzerne. De maaier is er in zowel een aftakas- als hydraulisch aangedreven uitvoering. Optioneel is er een eigen hydrauliekpomp voor de aandrijving en een toerentalsensor. Met een slijpmachine zijn de messen vlot scherp te slijpen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z545R (HG) #692984
Gebruikt, € 9.231
-
Kverneland Cultivator (geen schijveneg) Enduro (HA) #24505
Gebruikt, P.O.A.
-
F15D
Gebruikt, € 2.500
-
Valtra Q305 trekker
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %
-
Dinsdag22° / 7°10 %