Twee getrokken maaiers aan een trekker
Werktuigbouwer Krone uit het Duitse Spelle heeft het EasyCut TC Connect-koppelstuk gebouwd om twee getrokken maaiers tegelijk te koppelen achter een trekker.
In plaats van een gedragen vlindermaaier ontstaat door het koppelstuk EasyCut TC Connect een triple-opstelling met voorop een frontmaaier en achterop aan elke zijde een getrokken maaier. Door de breedste getrokken Krone maaiers met dissel in het midden te koppelen, komt de totale werkbreedte op 13,08 meter. Het gaat daarbij om de Kombi TC 500 en de F400 CV Fold inklapbare frontmaaier.
Daarbij is er nog 40 centimeter overlap aan beide zijden. In deze opstelling wordt de werkbreedte vergroot en de achteras van de trekker ontlast. Dat komt goed van pas in de vasterijpadenteelt voor de Australische en Amerikaanse markt, waarbij de trekker op breedspoor en cultuurwielen rijdt.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T202 (AKK) #697140
Gebruikt, € 36.850
-

New Holland T6.160 (REU) #691193
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (ZUI) #692665
Gebruikt, € 3.950
-

T7.220 Auto Command CVT
Gebruikt, € 45.000
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Donderdag13° / 8°10 %
-
Vrijdag15° / 8°70 %
-
Zaterdag16° / 12°50 %

















