DDB en NAJK worden partners in ZuivelNL
De Dutch Dairymen Board (DDB) en het Nederlands Agrarisch Jongeren Kontakt (NAJK) worden partners in ZuivelNL. Het is voor deze partijen een opmaat naar een volwaardig lidmaatschap.

DDB-voorzitter Sieta van Keimpema: 'Voor DDB zal een juiste balans tussen extra inspanningen, kosten en opbrengsten voor de melkveehouders van belang zijn, evenals het nemen van de juiste beslissingen voor een sterke toekomstgerichte melkveesector.'
Marije Klever, portefeuillehouder melkveehouderij NAJK: 'ZuivelNL is van grote betekenis voor de Nederlandse zuivelketen. Als jonge melkveehouders maken wij de melkveehouderij van de toekomst. Daarom dragen we graag bij aan een sterke Nederlandse zuivelketen.'
Draagvlak vergroten
ZuivelNL ziet deze partijen graag als partner omdat zij actief zijn in de Nederlandse melkveehouderij. Het draagvlak van ZuivelNL in de zuivelketen wordt hiermee vergroot. Met deze partners zal ZuivelNL de komende tijd overleggen over de manier waarop invulling wordt gegeven aan hun bijdrage aan de activiteiten van ZuivelNL, onder andere via themagroepen.
LTO Nederland, de Nederlandse Melkveehouders Vakbond (NMV) en de Nederlandse Zuivel Organisatie (NZO) zijn op dit moment de leden van ZuivelNL.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere - 6230R AP CP FHpto
2020, € 136.500
-
Evers GARON LT-7S R62V
2014, € 4.500
-
ST1620
Gebruikt, P.O.A.
-
Vicon Schudder FANEX 1103 SCHUDDER (RL) #24072
Gebruikt, € 6.500
Vacatures
Lid Raad van Toezicht
HAS Hogeschool - 's-Hertogenbosch
Projectleider Duurzaamheidsprogramma's Zuivel
Wageningen University & Research - Wageningen
Commercieel ingestelde inkoper M/V
Greendutch - Nijkerk, Nederland
Commercieel Coördinator / Planner
vanRijsingensource - Helmond
Bedrijfsleider WTC
Werktuigencoöperatie De Kempen - NL
Weer
-
Zaterdag18° / 11°10 %
-
Zondag21° / 8°10 %
-
Maandag20° / 12°70 %