Albert Heijn verkoopt alleen nog Nederlandse appels
Albert Heijn verkoopt vanaf dit seizoen alleen nog Nederlandse Elstar-appels. Ook bij andere fruitsoorten kiest de supermarktketen steeds vaker voor 100 procent van eigen bodem.
Door het Elstar-vroeg-project en meer aandacht voor het ras Delcorf zorgt Albert Heijn voor een vroege en constante aanvoer van Nederlandse appels. Normaal gesproken is in het begin van het seizoen de Nederlandse Elstar nog beperkt beschikbaar.
Daarom startte jarenlang het Elstarseizoen met appels uit Frankrijk. Vogelaar Vredehof, dat alle appels en peren aan Albert Heijn levert, probeert nu op een andere manier het Nederlandse seizoen vroeg te starten. Het handels- en verpakkingsbedrijf probeert een groot deel van de Franse Elstars te vervangen door Delcorf-appels uit Nederland. Ook heeft het bedrijf een teeltproef opgezet om te werken aan vroege Elstar-appels.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Schuitemaker Rapide 135 opraapwagen
2004, P.O.A.
-

John Deere 4066R compacttrekker (LIE) #779075
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 155 trekker (REU) #780581
Gebruikt, € 134.250
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HIL) #692665
Gebruikt, € 4.080
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Agrarisch medewerker
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Manager Proefvelden
KWS Benelux BV - Nagele (Noordoostpolder)
Weer
-
Dinsdag23° / 11°40 %
-
Woensdag25° / 14°10 %
-
Donderdag27° / 15°5 %
















