Verjaardagsbloemetje meest besteld
In Nederland worden de meeste bloemen besteld als verjaardagscadeau. Dat blijkt uit data van Topbloemen.nl. Bijna niemand koopt bloemen voor zichzelf.
In totaal werd aan 15.813 klanten gevraagd voor welke gelegenheid een boeket besteld werd. Ruim 27 procent van de mensen die een boeket bestelden, gaven aan dat dit ter ere van een verjaardag was. De op een na meest gekozen gelegenheid was 'om te feliciteren' (23 procent), gevolgd door 'om iemand een hart onder de riem te steken' (18 procent).
Ook werd aan 19.562 mensen gevraagd voor wie ze een boeket bestelden. 39 procent van de klanten bestelt een boeket voor een familielid, gevolgd door een vriend of vriendin. 14 procent van de klanten bestelt wel eens een bloemetje voor een collega. Opvallend was dat slechts 0,7 procent van de respondenten een boeketje voor zichzelf koopt.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra G125 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH LUXXUM 100
2017, P.O.A.
-

Kubota M4072 4 WD trekker
2018, € 35.750
-

KVERNELAND ENDURO PRO 3000 (ETT) #24505
Gebruikt, € 9.750
Vacatures
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Weer
-
Dinsdag24° / 16°20 %
-
Woensdag17° / 12°70 %
-
Donderdag17° / 11°60 %















