De eetbare bushalte in Breda is een feit
De hele week kan iedereen die langs het bushokje in de Karnemelkstraat in Breda komt daar gratis groenten en fruit meenemen. Het is een ludieke actie van Nationaal Actieplan Groenten en Fruit, ZLTO, Curio Hotelschool en gemeente Breda. Doel is om aandacht te vragen voor het eten van meer groenten en fruit.
'Wij doen mee, omdat we het als vertegenwoordigers van de boeren belangrijk vinden om aan bewustwording te werken en te laten zien dat onze boeren dit lekkere en gezonde eten maken', meldt Kathleen Goense, algemeen directeur ZLTO.
Bij de opening vonden de groenten en fruit gretig aftrek bij de voorbijgangers. De meesten namen vooral wat mee omdat het gratis was. Maar ook het gemak van het voorhanden hebben was een veelgehoorde reden. Studenten van hotelschool Curio vullen de bakken bij als ze leeg zijn. Tot en met 22 september kunnen voorbijgangers daar bijvoorbeeld een appel, snoepkomkommertje of paprika halen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6155M trekker (DRO) #705202
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 1140
Gebruikt, P.O.A.
-

Maaidek 60D autoconnect (HIL) #27086
Gebruikt, € 4.200
-

Valtra voorlader consoles
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zaterdag22° / 10°45 %
-
Zondag18° / 13°95 %
-
Maandag18° / 10°5 %

















