Pr-platform The Pig Story in de lucht
De pr-website voor de varkenshouderij, The Pig Story, is online. Daarop brengt de varkenshouderij de maatschappelijke waarde van de varkenshouderij voor Nederland in beeld.
De afgelopen anderhalf jaar hebben veel werkgroepen hard gewerkt aan het platform The Pig Story. Via verschillende pr-uitingen, waaronder een lesprogramma voor kinderen, filmpjes, infographics en herinvoering van het Weekend van het Varken, wordt de varkenshouderij onder de aandacht gebracht bij het grote publiek.
In de week van 24 augustus worden de eerste filmpjes en andere boodschappen via de socialemediakanalen van The Pig Story verspreid. Varkenshouders en hun gezinsleden worden gevraagd de informatie zo breed mogelijk te delen. The Pig Story wordt de komende maanden verder uitgebouwd.
Gezamenlijk initiatief
The Pig Story is een gezamenlijk initiatief van het Weekend van het Varken, Varkens in Zicht, Team Agro NL, Boer Bewust, Animalis Futurum, Boerderijeducatie en de Producenten Organisatie Varkenshouderij (POV). 'Wat wij willen, is een platform voor burgers in het bijzonder, waar zij terechtkunnen voor informatie en vragen over onze sector', reageert POV-bestuurslid José Houben.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 17012 schudder
Gebruikt, € 34.000
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HEN) #692297
Gebruikt, € 3.950
-

John Deere X167R Zitmaaier (HIL) #27416
Gebruikt, € 5.644
-

New Holland BOOMER 25
2019, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Woensdag15° / 8°0 %
-
Donderdag15° / 10°20 %
-
Vrijdag11° / 9°95 %
















