Agrifirm introduceert Bewaar Coach voor aardappelen
Het toepassen van Chloor IPC is komend bewaarseizoen niet meer toegestaan voor het bewaren van aardappelen. Bij de keuze voor het juiste middel kunnen klanten van Agrifirm de Bewaar Coach inschakelen.

Deze adviseur van Agrifirm zorgt voor de complete begeleiding tijdens het bewaarseizoen. 'Het goed en kiemvrij bewaren van aardappelen kan een hele uitdaging zijn, want er zijn veel factoren die van invloed zijn op de bewaarbaarheid van aardappelen', zegt Annemarie Blitterswijk, productmanager Akkerbouw bij Agrifirm.
Op de website van Agrifirm kunnen aardappeltelers terecht voor de Bewaar Tool. Op basis van variabelen zoals de gewenste bewaarduur, de verwachte vullingsgraad, het afzetdoel en de mogelijkheden van de bewaring wordt een eerste advies gegeven.
Continu advies
De Agrifirm Bewaar Coach bespreekt met de teler de strategie voor het bewaarseizoen op basis van de gegevens uit de online Bewaar Tool. Daarna komt de Bewaar Coach de aardappelen regelmatig controleren. Zo krijgt de teler gedurende het seizoen continu advies over de optimale bewaring van de aardappelen.
Agrifirm introduceert de Agrifirm Bewaar Coach: een complete begeleiding gedurende het bewaarseizoen voor het zorgeloos kiemvrij bewaren van je aardappelen De Bewaar Coach: online direct 1e indicatie met de Bewaar Tool, Bewaar Check en persoonlijk advies https://t.co/YwpdjQlbYZ pic.twitter.com/Xs1slimZCd
— Agrifirm (@Agrifirm) July 8, 2020
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case IH PUMA 185 CVX
2014, P.O.A.
-
Pottinger schudder 8 elements HIT910
2008, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (BV) #692145
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Maaidekken (HG) #27087
Gebruikt, € 1.450
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %