ForFarmers centraliseert biologische voederproductie
ForFarmers centraliseert per 1 juli de productie van biologische voeders in Lochem. De productieactiviteiten van Van Gorp Bio in Schalkwijk worden overgeheveld naar Gelderland. Daar zit de fabriek van dochteronderneming in biologische voeders Reudink.
ForFarmers nam Van Gorp Biologische Voeders oktober 2018 over. Met ingang van 1 juli gaat Van Gorp Bio verder onder de merknaam Reudink. In eerste instantie lag sinds die overname voor ForFarmers de focus op het voorbereiden van de integratie van onder meer de verkoopactiviteiten van Van Gorp Bio in de Reudink-organisatie.
Om het serviceniveau naar klanten te verbeteren en een efficiencyslag te maken, is besloten de productie van de voeders van Van Gorp Bio naar de Reudink-fabriek in Lochem te verplaatsen. ForFarmers heeft nog geen beslissing genomen over hoe de fabriek in Schalkwijk in de toekomst eventueel in te zetten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 2038R COMPACTTREKKER (HAE) #781742
Gebruikt, € 34.099
-

Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
-

John Deere 6R 155 trekker (ZAN) #64179
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 185 trekker (REU) #782222
Gebruikt, € 161.500
Vacatures
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Onderzoeker Melkveehouderij
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Agrarisch Onderzoeker/Projectleider
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl En Nieuw Beerta
Weer
-
Woensdag24° / 15°5 %
-
Donderdag26° / 15°0 %
-
Vrijdag27° / 15°5 %













