Consument verwacht dat bloem zeker acht dagen mooi is
Consumenten verwachten dat bloemen in de vaas zeker acht dagen mooi blijven, blijkt uit onderzoek. Dat werd uitgevoerd in opdracht van Chrysal.
Het grootschalig consumentenonderzoek onder achtduizend respondenten in Europa laat zien dat 91 procent van de consumenten bij aankoop van bloemen versheid het belangrijkste aspect vinden. Verder toont het onderzoek aan dat maar 54 procent van de bloemenkopers de bijgevoegde snijbloemenvoeding gebruikt om de bloemen langer te laten bloeien.
Als consumenten weten dat snijbloemenvoeding ervoor zorgt dat hun bloemen langer mooi blijven, geeft 85 procent aan dat ze vaker het zakje snijbloemenvoeding gebruikt. De door Q&A uitgevoerde peiling, in opdracht van voedingproducent Chrysal, is voor de fabrikant aanleiding om snijbloemenvoeding in twee nieuwe designs op de markt te brengen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-

Kuhn Gf 10812 T
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 2026R Compacttrekker (MID) #690569
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (LIE) #781534
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Weer
-
Maandag22° / 12°10 %
-
Dinsdag24° / 15°20 %
-
Woensdag18° / 12°80 %














