Kamer wil één minister voor veenbodemdaling
De Tweede Kamer wil dat de aanpak van de problematiek rond veenbodemdaling wordt gecoördineerd door één minister. Nu ligt die verantwoordelijkheid nog bij verschillende departementen.
Een motie daartoe van CDA-Kamerlid Jaco Geurt, bij de vaststelling van de begroting voor het Deltafonds voor het jaar 2019, is deze week met een grote meerderheid aangenomen in de Tweede Kamer. Volgens de motie is het huidige beleid ten aanzien van (veen)bodemdaling op rijksniveau erg versnipperd en is het wenselijk die verantwoordelijkheid bij één departement te leggen.
• Lees ook: LTO start Veenweidenoffensief West-Nederland
Ook voor het vervolgonderzoek naar de ecologische, sociale en economische gevolgen van veenbodemdaling is een coördinerend minister praktischer. De motie werd mede ingediend door D66 en GroenLinks en kreeg brede steun in de Tweede Kamer, alleen de VVD stemde tegen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
-

KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
-

Ford 8630 Power Shift
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland T5.120 AutoCommand
2020, P.O.A.
Vacatures
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Zaterdag4° / 0°20 %
-
Zondag3° / -2°10 %
-
Maandag2° / -2°10 %
















