
Overeenkomst over bouw sierteeltattractie FloriWorld
FloriWorld heeft een overeenkomst gesloten met ontwikkelaar KondorWessels Projecten over de bouw van het sierteeltcentrum.
Daarmee is de komst van het centrum weer een stap dichterbij gekomen, zegt Daniëlle Santen, directeur van FloriWorld. De attractie komt in Aalsmeer, nabij de locatie van bloemenveiling Royal FloraHolland in deze plaats.
De bouw van FloriWorld begint in februari of maart volgend jaar. Volgens planning opent het centrum in het eerste kwartaal van 2020 de deuren. In het experience center van de sierteeltsector kunnen bezoekers zien wat bloemen en planten voor hen betekenen in het dagelijks leven.
Visitekaartje
Het is de bedoeling dat FloriWorld gaat dienen als visitekaartje van de sierteeltsector. 'De plek zal niet alleen veel nationale en internationale toeristen trekken, maar ook scholieren, studenten en zakelijke bezoekers', aldus Santen. 'FloriWorld past in het beleid toeristenstromen meer te spreiden ten opzichte van Amsterdam en is onderdeel van de Bloemenlijn in het HollandCity-beleid van het Nederlands Bureau voor Toerisme & Congressen.'
De aandeelhouders van FloriWorld zijn Bloemenbureau Holland, FloraHolland en Dutch Experience Group.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuwste vacatures
Bedrijfsleider Vertify
Vertify - Zwaagdijk
Projectleider Duurzame Veehouderij
Wij.land - Abcoude
Onderzoeker/docent Agrarisch Bodem- en Waterbeheer
Aeres Hogeschool - Dronten
Financieel / bedrijfseconomisch medewerkers land- en tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter ZuivelNL
Gasseling Search - Den Haag