Kuhn strooit stal in met weinig stofoverlast
Kuhn introduceert voor de huidige generatie Primor stro-instrooiers het Clean-Straw systeem. Dat beperkt de stofoverlast bij het instrooien van stro.
Door water aan het eind van de uitblaaspijp te vernevelen, hecht het stof zich aan een waterdruppel. Hierdoor zakt het stof wat vrijkomt bij het instrooien veel sneller. Binnen 30 seconden na het instrooien, is het zicht weer volledig helder en zijn de stofdeeltjes voor het grootste gedeelte uit de lucht.
Het Clean-Straw systeem zorgt voor een betere werk- en leefomgeving tijdens en na het instrooien. Onder vergelijkbare omstandigheden duurt het meer dan 5 minuten voor het stof volledig is gaan liggen. Tijdens deze 5 minuten ademen de dieren het stof in. Het Clean-Straw systeem beperkt tot slechts 30 seconden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 309CAI
2006, P.O.A.
-

John Deere 6195M trekker (LIE) #705715
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Lotus 900 schudder
2008, P.O.A.
-

John Deere 6155M trekker (DRO) #705202
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Donderdag9° / 6°60 %
-
Vrijdag10° / 1°20 %
-
Zaterdag15° / 8°10 %
















