Kuhn strooit stal in met weinig stofoverlast
Kuhn introduceert voor de huidige generatie Primor stro-instrooiers het Clean-Straw systeem. Dat beperkt de stofoverlast bij het instrooien van stro.
Door water aan het eind van de uitblaaspijp te vernevelen, hecht het stof zich aan een waterdruppel. Hierdoor zakt het stof wat vrijkomt bij het instrooien veel sneller. Binnen 30 seconden na het instrooien, is het zicht weer volledig helder en zijn de stofdeeltjes voor het grootste gedeelte uit de lucht.
Het Clean-Straw systeem zorgt voor een betere werk- en leefomgeving tijdens en na het instrooien. Onder vergelijkbare omstandigheden duurt het meer dan 5 minuten voor het stof volledig is gaan liggen. Tijdens deze 5 minuten ademen de dieren het stof in. Het Clean-Straw systeem beperkt tot slechts 30 seconden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 280FC
Gebruikt, € 3.950
-

John Deere 6M 155 trekker (ZUI) #782574
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 1570 (WOL) #694264
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (ETT) #781271
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Dinsdag25° / 15°20 %
-
Woensdag24° / 17°50 %
-
Donderdag19° / 12°70 %
















