Pluimvee mag weer naar Japan
Japan heft het tijdelijke importverbod op levend pluimvee en pluimveeproducten uit Nederland op. Dat meldt het Japanse ministerie van Landbouw, Bosbouw en Visserij (MAFF).

Het opheffen van de schorsing betekent dat Nederlands levend pluimvee en alle pluimveeproducten vanaf 1 augustus 2018 mogen worden ingevoerd.
De volgende items komen in aanmerking voor export uit Nederland naar Japan: levend pluimvee (kip, kwartel, struisvogel, kalkoen, fazant, parelhoenders en vogels geclassificeerd als anseriformes) dat op of na 1 augustus 2018 een exportquarantaine-inspectie heeft ontvangen in Nederland; vlees en vleesproducten afkomstig van pluimvee geslacht op en na 1 augustus 2018 en hun producten; eieren gelegd op en na 1 augustus 2018 en hun producten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lely Splendimo 320MC
2008, P.O.A.
-
Kubota M6060
2016, P.O.A.
-
John Deere 6195M met fronthef pto (HAE) #693828
Gebruikt, P.O.A.
-
JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (BRU) #692145
Gebruikt, € 5.313
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°70 %