Pluimvee mag weer naar Japan
Japan heft het tijdelijke importverbod op levend pluimvee en pluimveeproducten uit Nederland op. Dat meldt het Japanse ministerie van Landbouw, Bosbouw en Visserij (MAFF).

Het opheffen van de schorsing betekent dat Nederlands levend pluimvee en alle pluimveeproducten vanaf 1 augustus 2018 mogen worden ingevoerd.
De volgende items komen in aanmerking voor export uit Nederland naar Japan: levend pluimvee (kip, kwartel, struisvogel, kalkoen, fazant, parelhoenders en vogels geclassificeerd als anseriformes) dat op of na 1 augustus 2018 een exportquarantaine-inspectie heeft ontvangen in Nederland; vlees en vleesproducten afkomstig van pluimvee geslacht op en na 1 augustus 2018 en hun producten; eieren gelegd op en na 1 augustus 2018 en hun producten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (ZOB) #692298
Gebruikt, P.O.A.
-
AS Motor Zitmaaier / tuintrekker Sherpa (MM) #28588
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra T234D
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z320R (ZOB) #692211
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %