Glastuinder loost afvalwater in bergingspolder
Tijdens een handhavingsactie van Hoogheemraadschap van Delfland is in de Woudse Droogmakerij een bewuste lozing vanuit de glastuinbouw aangetroffen. De Woudse Droogmakerij is een polder voor piekwaterberging.

Dat maakte Delfland bekend na een handhavingsdag in Midden-Delfland en Westland. De handhavers hebben nog niet kunnen achterhalen waar het afvalwater vandaan komt. De verwachting is dat het een lozing is vanuit een drainagesysteem dat het grondwater reguleert. Dat duidt op lekstromen vanuit de teelt naar het grondwater.
Hoogheemraadschap van Delfland betreurt de lozing ten zeerste omdat ze deze keer juist polders bezocht waar glastuinders met het hoogheemraadschap de gebiedsgerichte aanpak hebben doorlopen. Deze intensieve driejarige aanpak heeft het Hoogheemraadschap van Delfland samen met telers en LTO Glaskracht ontwikkeld om verontreiniging van het oppervlaktewater te voorkomen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere 3046R Compacttrekke (WOL) #27647
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Z997R incl 72RD Maaidek (BIE) #690365
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere X147R (REU) #692014
Gebruikt, € 5.282
-
Kuhn GF8501MH schudder
2008, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Dinsdag17° / 13°40 %
-
Woensdag21° / 10°20 %
-
Donderdag19° / 12°50 %