LTO wil oplossing voor fosfaatrechten vleesvee
LTO Nederland dringt er bij het ministerie van Natuur, Landbouw en Voedselkwaliteit (LNV) op aan om in het fosfaatrechtenstelsel een oplossing te vinden voor vleesveehouders.
Het ministerie van LNV zou op 1 maart de sector meer duidelijkheid geven over de uitwerking en invulling van het dit stelsel voor met name zoogkoeienhouders en hun jongvee. Dit overleg is nu verschoven naar 9 maart 2018.
'De koek is op', reageert Wouter Hartendorf, vakgroepvoorzitter Vleesveehouderij van LTO Nederland. 'Het is belangrijk dat onze leden snel meer duidelijkheid krijgen en er na 9 maart concrete stappen kunnen worden gezet.'
Het tijdspad na het overleg is nog onbekend en een periode van onzekerheid is op dit moment onoverkomelijk. Feit blijft dat het fosfaatrechtenstelsel ook voor de diercategorieën 101 en 102 en reeds in werking is sinds 1 januari 2018.
• Klik hier voor dossier Fosfaatrechten
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Evers Forest XL 9-310 R62
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 220 trekker (KOU) #693695
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (BIE) #692142
Gebruikt, € 5.410
-

Kverneland KKLD100-200
2011, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Onderzoeker Melkveehouderij
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Weer
-
Zondag29° / 20°20 %
-
Maandag26° / 17°0 %
-
Dinsdag24° / 14°5 %














