Heffing reductieplan melkveehouders vervalt
Met het einde van het fosfaatreductieplan eind dit jaar, vervalt ook de heffing die melkveehouders moeten betalen om dit reductieplan te realiseren. Voor 2018 is de contributie weer op het gebruikelijke niveau vastgesteld.

Dat gebeurde woensdag tijdens de Algemene Vergadering van ZuivelNL. Voor dit jaar gold er een oplag van 18 cent om dit reductieplan te financieren. Dit geld werd ingezet voor de de bedrijfsbeëindigingregeling en de uitvoering van de fosfaatreductieregeling.
Voor 2018 geldt weer standaardcontributie van 7 cent per honderd kilo melk, 5 cent vanuit de keten en 2 cent vanuit de industrie. De begroting voor 2018 voorziet in totale uitgaven van 23 miljoen euro, een aanzienlijke daling ten opzichte van de geraamde 41 miljoen euro voor 2017.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gebruikt, P.O.A.
-
Overige Tractor OVERIGE TRACTOREN (LH) #162198
Gebruikt, € 6.000
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (HG) #692300
Gebruikt, € 3.950
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X167R (MM) #692919
Gebruikt, € 5.644
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Vrijdag24° / 11°0 %
-
Zaterdag20° / 14°30 %
-
Zondag21° / 14°95 %