Drie nieuwe middelen toegelaten in granen
Het College voor de toelating van gewasbeschermingsmiddelen en biociden (Ctgb) heeft deze week drie middelen toegelaten in granen.
Elatus Era en Elatus Plus zijn twee schimmelbestrijdingsmiddelen van Syngenta. Biede middelen zijn toegelaten voor een gewasbehandeling in wintertarwe, wintergerst, winterrogge, triticale, spelt, zomertarwe, zomergerst en zomerrogge.
Ormet Plus is een groeiregulator van SFP Europe. Het middel is door het Ctgb toegelaten in de teelt van wintertarwe, wintergerst en zomergerst. Daarnaast hebben vier middelen een uitbreiding gekregen van het etiket: groeiregulator Configure, onkruidbestrijdingsmiddel Centium 360 CS, insectenbestrijdingsmiddel DiPel DF en insecticide Tracer.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor, compact 3039R (HG) #27648
Gebruikt, P.O.A.
-
Case IH Maxxum 115 active drive 8 met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-
Massey Ferguson 7S.165 Dyna-6 "Efficient"
Nieuw, P.O.A.
-
Joskin 1900 D
Gebruikt, € 650
Vacatures
Chief Executive Officer - ICAR
Crown Gillmore - Utrecht
Projectleider
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Adviseur duurzaamheidsstrategie landbouw
Schuttelaar & Partners - Wageningen
Beleidsadviseur Landbouw en Omgeving
de provincie Noord-Holland - Haarlem
Aardappel selecteur provincie Groningen
Abiant - NL
Weer
-
Maandag18° / 8°0 %
-
Dinsdag16° / 7°10 %
-
Woensdag24° / 9°10 %