Drie nieuwe middelen toegelaten in granen
Het College voor de toelating van gewasbeschermingsmiddelen en biociden (Ctgb) heeft deze week drie middelen toegelaten in granen.
Elatus Era en Elatus Plus zijn twee schimmelbestrijdingsmiddelen van Syngenta. Biede middelen zijn toegelaten voor een gewasbehandeling in wintertarwe, wintergerst, winterrogge, triticale, spelt, zomertarwe, zomergerst en zomerrogge.
Ormet Plus is een groeiregulator van SFP Europe. Het middel is door het Ctgb toegelaten in de teelt van wintertarwe, wintergerst en zomergerst. Daarnaast hebben vier middelen een uitbreiding gekregen van het etiket: groeiregulator Configure, onkruidbestrijdingsmiddel Centium 360 CS, insectenbestrijdingsmiddel DiPel DF en insecticide Tracer.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6195M (HA) #693828
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (MG) #692328
Gebruikt, € 5.313
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (SB) #691830
Gebruikt, € 3.289
-
John Deere Tractor 6140R (BV) #57072
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Dinsdag17° / 11°40 %
-
Woensdag21° / 6°10 %
-
Donderdag27° / 10°10 %