Tracer in drie nieuwe teelten toegelaten
Op verzoek van LTO Glaskracht Nederland is het gebruiksgebied van het middel Tracer uitgebreid met de bedekte teelt van radijs, de bedekte en onbedekte teelt van sierkool en de onbedekte teelt van Chinese kool.
Het College voor de toelating van gewasbeschermingsmiddelen en biociden stond deze etiketuitbreiding toe. Die kwam mede tot stand door samenwerking met de fabrikant Dow Agrosciences, meldt LTO Glaskracht. De aanvraag en beoordeling zijn gefinancierd uit het Fonds Kleine Toepassingen.
'Dit is voor radijstelers heel goed nieuws. Tracer is voor de beheersing van insecten in radijs hard nodig', reageert Cor de Vries namens de Landelijke Commissie Radijs van LTO Glaskracht Nederland. Aad Vernooy, netwerkcoördinator Zomerbloemen van LTO Glaskracht, verwacht dat door de toelating van Tracer plagen in de Brassicateelt, zoals de koolvlieg, beter beheersbaar worden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X117R ZITMAAIER (HAE) #692764
Gebruikt, € 4.285
-

Kuhn Multi Master (HAE) #779061
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (STE) #781573
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (DRO) #708772
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Zaterdag19° / 12°50 %
-
Zondag20° / 10°10 %
-
Maandag21° / 10°20 %














