Foodtruck brengt in België eigen rundvlees aan de man
De Belgen gaan rundvlees uit eigen land promoten. Ze gebruiken daarvoor een foodtruck. Die aanpak werd eerder al toegepast bij de promotie van varkensvlees uit eigen land.
Het Vlaams Centrum voor Agro- en Visserijmarketing (VLAM) werkt bij deze promotie samen met de Waalse tegenhanger APAQ-W. De foodtruck met rundvlees doet eerst de Waalse studentensteden aan, meldt VILT.be.
Bij de start van het nieuwe academiejaar worden de studenten uit Mons getrakteerd op een steak sandwich en een wrap steak.
Schijnwerpers
Dit najaar zetten de promotiediensten uit beide landsdelen alle zeilen bij om rundvlees van eigen bodem op een positieve manier in de schijnwerpers te zetten. 'Mensen overtuigen doe je eerst en vooral door ze de lekkere smaak en geslaagde bereiding van een product te laten ervaren', geeft een woordvoerder van VLAM en APAQ-W aan.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF8501TO schudder
2006, P.O.A.
-

GA4101GM
Gebruikt, € 1.950
-

Toro Z-Master 4000
2022, P.O.A.
-

John Deere Z997R incl 72RD Maaidek (BIE) #690365
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Vrijdag11° / 10°60 %
-
Zaterdag7° / 3°20 %
-
Zondag9° / 6°40 %

















