Koning opent beleefcentrum Koppert
Koning Willem-Alexander heeft donderdag in Berkel en Rodenrijs het Experience Centre van Koppert Biological Systems geopend.

In het informatiecentrum van 200 vierkante meter leren internationale bezoekers over biologische gewasbescherming. Op interactieve wijze krijgen telers, onderzoeksinstellingen, studenten en overheden informatie over het onderzoek en de ontwikkeling van biologische gewasbeschermingsmiddelen van Koppert. Het bedrijf bestaat dit jaar een halve eeuw.
Na de openingshandeling leidden directeurs Paul Koppert en Henri Oosthoek de koning rond door het Experience Centre. 'We willen ons wereldwijde netwerk bij elkaar brengen en met vereende kracht toewerken naar 100 procent duurzame land- en tuinbouw wereldwijd', vertelde Oosthoek tijdens het aansluitende seminar ter gelegenheid van het jubileum.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
New Holland BOOMER 25
2019, € 12.500
-
Case IH PUMA 185 CVX STAGE V
2022, P.O.A.
-
John Deere Tractor 6175R (SO) #64452
Gebruikt, P.O.A.
-
Alltrec Professionele zitmaaier / tuintrekker 4810T (HG) #21051
Gebruikt, € 45.000
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Dinsdag17° / 11°40 %
-
Woensdag21° / 8°10 %
-
Donderdag27° / 11°10 %