Koppert vraagt aandacht natuurlijke oplossing
Koppert Biological Systems heeft aan een delegatie van de Landbouwcommissie van het Europees Parlement meer aandacht gevraagd voor natuurlijke oplossingen in teelten.

'Laat de stem van de natuur gehoord worden in Brussel. Wij als 'Partners with Nature' weten dat er vele oplossingen zijn die naar wetgeving vertaald kunnen worden. De natuur heeft jullie hulp nodig.'
Deze oproep deed Henri Oosthoek, directeur bij Koppert Biological Systems, aan de delegatie die gisteren startte aan een driedaags werkbezoek aan Nederland.
Berkel en Rodenrijs
Als eerste bezocht ze Koppert Biological Systems in Berkel en Rodenrijs. Het bezoek kreeg daar producten van het bedrijf te zien.
Daaronder waren nuttige insecten voor plaagbestrijding, micro-organismen tegen plantenziekten en ter bevordering van groei en weerbaarheid van gewassen en hommels die door bestuiving een betere zetting en hogere opbrengsten garanderen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Valtra T234D
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z315E Zeroturn maaier (LH) #692987
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z530M (MM) #692310
Gebruikt, € 7.966
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (ZND) #65695
Gebruikt, € 5.247
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %