Danone gaat melken in Rusland
			Het Franse zuivelconcern Danone gaat geheel tegen de eigen gewoonte investeren in een Russische melkveehouderij. De Fransen willen daarmee de Russische boycot van Europese Zuivelproducten omzeilen.
		
Topman Charlie Cappetti van Danone Rusland onthulde de plannen in een interview met Russische media. Het zuivelconcern gaat samen met lokale partner Damate in het land een melkveehouderij inrichten van circa 5000 melkkoeien. Het bedrijf met een areaal van 60 hectare ligt in Tjoemen, in West-Siberië.
Sinds de Russische boycot van Europese zuivel is de binnenlandse kaasproductie in het land hard gegroeid met als gevolg dat de melkprijs daar explodeerde. Danone, dat doorgaans geen belang neemt in boerenbedrijven, kiest er nu voor om de melkproductie in Rusland in eigen hand te nemen.
De Siberische melkveehouderij moet in mei de eerste melk gaan leveren. Het vee importeert Danone onder meer uit Nederland en Duitsland. De laatste transporten moeten in september volgend jaar arriveren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
		 
			
		
		
		Meer marktprijzen
    
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
 
					 
					 
					Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
- 
					 John Deere 6R 155 trekker (WOL) #64181Gebruikt, P.O.A. 
- 
					 John Deere Z315E (LIE) #717249Gebruikt, P.O.A. 
- 
					 Case IH PUMA 165MC2019, P.O.A. 
- 
					 Lely Splendimo 360M2014, P.O.A. 
Vacatures
- Beleidsmedewerker Boomkwekerij- Royal Anthos - Hillegom
- Teamleider teelt- IBN - Schaijk
- Technisch Specialist- Pater Bloembollen - Spierdijk
- Internationaal Accountmanager- Schaap Holland BV - Biddinghuizen
- Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw- Nieuwe Oogst - NL
Weer
- 
	Zaterdag15° / 10°80 %
- 
	Zondag13° / 9°60 %
- 
	Maandag13° / 7°40 %







 
								 
								 
								 
								 
								



 
					


