Sportclubs ingezet bij werving glasvezel
De kans dat er glasvezel wordt aangelegd in het buitengebied van gemeente Schagen wordt steeds groter. Dit is mede te danken aan het wervingswerk van vrijwilligers van de lokale sportverenigingen.
Leden van voetbal- handbal- en andere verenigingen gaan in alle dorpen rond Schagen de deuren langs om inwoners bereid te vinden mee te doen met de actie om glasvezelkabel aan te leggen in het buitengebied.
Niet zonder succes. In 't Zand is de minimum drempel van 40 procent deelname inmiddels gehaald, in Burgerbrug staat de teller op 39 procent en in Oudesluis op 28. Ook in de dorpen Sint Maarten, Sint Maartensbrug, Sint Maartensvlotbrug en Schagerbrug wordt gewerfd.
Bonus
De clubs ontvangen een bonus van twintig euro per abonnement. Na de vakantieperiode start de werving ook in Tuitjehoorn, Warmenhuizen, Dirkshorn, Waarland, Petten en Callantsoog.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

New Holland TM190 trekker (MAA) #690891
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER (HIL) #692209
Gebruikt, € 10.694
-

7635
Gebruikt, € 17.500
-

Pottinger Frontmaaier zonder kneuzer
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Weer
-
Dinsdag13° / 11°75 %
-
Woensdag13° / 9°20 %
-
Donderdag10° / 7°5 %















