Rusland belooft varkensvlees weer toe te laten
Rusland belooft de importban op Europees varkensvlees op heffen. Het land voerde die in, omdat er Afrikaanse varkenspest in enkele lidstaten van de Europese Unie (EU) was.

Het land zegt zich te willen houden aan de uitspraak van de Wereldhandelsorganisatie WTO. Implementatie daarvan kan enige tijd in beslag nemen. Ook vergt het overleg met de EU, melden de Russische autoriteiten.
De Europese Commissie is bereid om het tijdspad te bespreken, maar merkt op dat er geen wetswijzigingen nodig zijn om de export van varkens en varkensvlees naar Rusland te hervatten.
Rusland besloot begin 2014 de grenzen te sluiten voor varkensvlees uit de Europese Unie toen er uitbraken van Afrikaanse varkenspest waren in Polen, Letland en Litouwen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6120M (BV) #692391
Gebruikt, P.O.A.
-
Holaras Jumbo HK-HUS kuilverdeler
2024, € 22.680
-
Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (HG) #692646
Gebruikt, € 3.289
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Zaterdag21° / 14°30 %
-
Zondag21° / 14°95 %
-
Maandag18° / 13°90 %