Aalsmeer en Eelde starten ook achteraan veilen
De vestigingen Aalsmeer en Eelde van Royal FloraHolland zijn op 2 januari overgegaan op het achteraan veilen van partijen zonder productfoto.
De maatregel is hierdoor volledig ingevoerd bij de bloemenveiling. Andere locaties van FloraHolland stelden de regel al eerder in waarmee de veiling de betrouwbaarheid van de productinformatie op de klokken wil verbeteren.
'Klanten van onze aanvoerders vinden dat de betrouwbaarheid van de informatie op de klok fors moet verbeteren. Zij rekenen op een representatieve productfoto: voor zichzelf en voor hun klanten. Zij bekijken het aanbod van te voren vaak digitaal', zegt een woordvoerder van FloraHolland.
Eén landelijke klok
Volgens de bloemenveiling spelen telers met goede productfoto's tijdig in op het ontwikkelen van één landelijke virtuele klok en een modern 24/7 online transactieplatform. Deze twee marktplaatsen zijn onderdeel van de nieuwe strategie van FloraHolland.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn GF 6000
1989, P.O.A.
-

JOHN DEERE 2032R COMPACTTREKKER (LIE) #696233
Gebruikt, P.O.A.
-

4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 5090M trekker 2WD (OLD) #703457
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Zaterdag10° / 4°40 %
-
Zondag11° / 0°40 %
-
Maandag11° / 3°50 %















