Sorghumbier staat centraal in minidocumentaire
In een minidocumentaire van ongeveer 8 minuten vertelt Martijn Stevens van het bedrijf Seedscope alles over het gewas sorghum en specifiek het maken van sorghumbier.
Stevens is namens Seedscope ontwikkelaar en voortrekker in een project dat zich bezighoudt met de productie van sorghumbier en promotie van de teelt van het gewas sorghum in Nederland. De minidocumentaire is gemaakt door Versteeg Video en Redactie, in opdracht van uitgever Performis.
In de documentaire weidt Stevens uit over innovatie in food in de vorm van glutenvrij bier en over de diverse afgeleide toepassingen van het gewas sorghum. Naast de verwerking tot graan en mout zijn afgelopen jaar bloempluimen van sorghum gebruikt als bijsteek in sierboeketten. Verder worden reststromen in het kader van de biobased economy verwerkt tot producten als bierviltjes of zelfs bierkratten van bioplastic.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Rumptstad Stoppelploeg
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X117R ZITMAAIER (HAE) #692764
Gebruikt, € 4.148
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER (HIL) #692209
Gebruikt, € 10.694
-

Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Woensdag9° / 2°20 %
-
Donderdag3° / 0°10 %
-
Vrijdag4° / -1°60 %












