'Het is een schraal saldo nu'
Medewerkers van het spruitenbedrijf van Huib Koppert in Oosterland oogsten spruiten. Koppert is eind augustus begonnen met het binnenhalen van de groente en verwacht half maart het oogstwerk af te ronden.
Hij teelt de groente op 50 hectare en oogst dagelijks ongeveer een halve hectare. Door het droge weer is de opbrengst lager dan gewoonlijk. Koppert haalt doorgaans ruim 20 ton van een hectare, maar komt nu niet verder dan 13 ton.
De prijs van de spruiten is dit jaar wel hoger dan vorig jaar, maar dat maakt het verlies in opbrengst nog niet goed. 'Het is een schraal saldo nu', zegt de spruitenteler, die zijn groente via de telersvereniging Best of Four afzet bij het handelshuis Polderland in Heinenoord.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (SOM) #777372
Gebruikt, P.O.A.
-

Grasshopper 524V42 Zeroturn
2020, P.O.A.
-

John Deere 6R 185 trekker (LIE) #782221
Gebruikt, € 161.500
-

John Deere 7R 350 (HAE) #22228
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Adviseur Opleiding & Ontwikkeling Akkerbouw en Vollegrondsgroenteteelt | Talentoogst
Actor Partner in Besturen - NL
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
Weer
-
Maandag21° / 12°90 %
-
Dinsdag18° / 11°80 %
-
Woensdag16° / 10°75 %












