'Het is een schraal saldo nu'
Medewerkers van het spruitenbedrijf van Huib Koppert in Oosterland oogsten spruiten. Koppert is eind augustus begonnen met het binnenhalen van de groente en verwacht half maart het oogstwerk af te ronden.
Hij teelt de groente op 50 hectare en oogst dagelijks ongeveer een halve hectare. Door het droge weer is de opbrengst lager dan gewoonlijk. Koppert haalt doorgaans ruim 20 ton van een hectare, maar komt nu niet verder dan 13 ton.
De prijs van de spruiten is dit jaar wel hoger dan vorig jaar, maar dat maakt het verlies in opbrengst nog niet goed. 'Het is een schraal saldo nu', zegt de spruitenteler, die zijn groente via de telersvereniging Best of Four afzet bij het handelshuis Polderland in Heinenoord.
Bekijk meer over:
Lees ook
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 720 SCR
2012, P.O.A.
-

Lely Lotus 1325 schudder
1999, P.O.A.
-

Cappon onbekend
Gebruikt, P.O.A.
-

Pöttinger HIT 910NZ schudder
2013, P.O.A.
Vacatures
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Weer
-
Woensdag10° / 6°90 %
-
Donderdag9° / 6°70 %
-
Vrijdag5° / 0°80 %












