Suske en Wiske en de strijd tegen antibiotica
Stripfiguren Suske en Wiske gaan de strijd tegen antibiotica aan. Dat doen ze niet alleen in het nieuwe album Tante Biotica, maar ook op een poster in de wachtkamer van dierenartsen.
De Suske en Wiske-poster wordt vanaf mei verspreid onder dierenartsen in Nederland, samen met enkele exemplaren van het album Tante Biotica voor in de wachtkamer.
Dierenartsen spelen, net als huisartsen, een belangrijke rol bij terughoudend antibioticagebruik. Te veel of onzorgvuldig gebruik werkt antibioticaresistentie in de hand, geeft het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport aan.
Antibioticaresistentie
De komende periode wordt veel extra aandacht besteed aan het onderwerp antibioticaresistentie. De publiekscampagne richt zich nu ook op dierenartsen en dierenbezitters. De campagne legt het probleem van antibioticaresistentie uit.
Verder is het doel kennis over de werking en het zorgvuldig gebruik van antibiotica te vergroten. De speciale Suske en Wiske Tante Biotica werd in dit kader al eerder verspreid bij huisartsen en apotheken.
KNMvD
De poster is een gezamenlijk initiatief van het ministerie van Economische Zaken, de beroepsorganisatie van dierenartsen (KNMvD) en het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport.
• Klik op bijgesloten pdf voor de strip
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Fella 6 elements schudder
2014, P.O.A.
-
Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-
Castel Garden XM140 HD
2020, P.O.A.
-
Vicon Fanex 1404C schudder
2018, € 16.950
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zondag23° / 14°40 %
-
Maandag26° / 14°15 %
-
Dinsdag22° / 15°30 %