Provincie Overijssel zet 75 miljoen euro in
Provincie Overijssel verwacht tot 2020 150 miljoen euro Europees geld binnen te halen voor provinciale doelen als economie en werkgelegenheid, plattelandsontwikkeling, innovatie en grensoverschrijdende samenwerking.
Het geld wordt via fondsen beschikbaar gesteld aan gemeenten, ondernemers en andere initiatiefnemers.
Europees geld
Afgelopen week stemden Provinciale Staten in met de provinciale cofinanciering van de Europese middelen. Overijssel trekt hiervoor 75 miljoen euro uit en kan daarmee het dubbele uit Brussel verwachten.
Daarnaast zullen ook het rijk en de initiatiefnemers investeren waardoor de 75 miljoen euro van de provincie een grotere investeringsbron op gang brengen.
POP3
Het meeste geld komt uit het POP3-programma. Dit richt zich op een concurrerende, innovatieve en duurzame agrarische sector en een leefbaar platteland. Het ondersteunt projecten op het gebied van agrarisch natuurbeheer, ruilverkaveling, waterbeheer en innovatie.
Vanuit Europese middelen is 57,3 miljoen euro beschikbaar en vanuit Overijsselse middelen 42,1 miljoen euro.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
GA7301
Gebruikt, € 5.500
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (ZND) #65742
Gebruikt, € 3.289
-
Lemken Ploeg Juwel 8 (SO) #517313
Gebruikt, P.O.A.
-
Lely Hibiscus 765 SD
2012, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zondag28° / 19°20 %
-
Maandag20° / 17°50 %
-
Dinsdag22° / 13°20 %