Certificaat voor telers Veldleeuwerik
Alle telers die voldoen aan de duurzaamheidsystematiek van Stichting Veldleeuwerik hebben vorige week een certificaat ontvangen.

Achter de schermen is al lang gewerkt aan het certificeren van de systematiek, meldt Stichting Veldleeuwerik in een persverklaring.
Afgelopen jaar zijn de certificeringsvoorwaarden ontwikkeld door de stichting in samenwerking met certificeerder Control Union. Alle telers die voldoen aan de voorwaarden, komen in aanmerking voor het certificaat.
Prachtige bekroning
Volgens directeur Henk Heinhuis van Stichting Veldleeuwerik is het eigen certificaat een 'prachtige bekroning' voor telers die jarenlang gezamenlijk hebben gewerkt aan het verduurzamen van de landbouw.
'De stichting is trots op een door een externe organisatie gecontroleerd certificaat. Dit is voor ons een mijlpaal', aldus Heinhuis.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Case IH International 845 XL trekker (SOM) #695190
Gebruikt, P.O.A.
-
Lely Splendimo 900MC vlindermaaier
2015, P.O.A.
-
Iseki TM 3185 compacttractor
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere 3038R compacttrekker (HAE) #776038
Gebruikt, € 21.000
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Vrijdag26° / 13°5 %
-
Zaterdag26° / 15°95 %
-
Zondag18° / 15°40 %