Leden van Nedato krijgen dit jaar vanuit de coöperatie 1 miljoen euro aan dividend uitgekeerd. Daartoe is onlangs besloten in een algemene vergadering van aandeelhouders.
Het dividend wordt uitbetaald op de certificaten van de aangesloten telers. Elke geteelde hectare komt overeen met één certificaat.
Met een totaal van 7.700 certificaten wordt dit jaar 132 euro per certificaat uitgekeerd. Leden van Nedato investeren in een lidmaatschap door het storten van 50 euro per certificaat als een vermogen op naam in de coöperatie.
Nedato heeft een solvabiliteit van ruim 70 procent. Volgens de coöperatie geeft het hoge aandeel aan eigen vermogen een prima betalingszekerheid voor aangesloten telers en is daarnaast een goede uitgangssituatie voor verdere investeringen in de afzet van aardappelen.
Nedato vermarkt de aardappelen van vijfhonderd aangesloten aardappeltelers in binnen- en buitenland in diverse segmenten. Het volume is ongeveer 400.000 ton aardappelen op jaarbasis.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 5075E trekker 12/12 (HIL) #780325
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 250 trekker (REU) #778488
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (MID) #692919
Gebruikt, € 5.833
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (SOM) #692146
Gebruikt, € 7.054
Vacatures
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Dinsdag15° / 8°20 %
-
Woensdag13° / 8°30 %
-
Donderdag15° / 5°5 %
















