Meldingen faunaschade Zeeland
ZLTO-afdelingen in Zeeland zetten zich gezamenlijk in om de voorwaarden in de Natuurwet voor Zeeland gunstiger en praktischer te maken in overleg met de provincie. Daarnaast vindt ZLTO het belangrijk dat ondernemers faunaschade melden.
Het gevolg is dat als er geen schadehistorie is en de ZLTO-afdelingen op achterstand staan om regels te veranderen. Alleen met medewerking van boeren en tuinders staat ZLTO sterker om regels beter naar onze hand te zetten. Dus daarom de oproep: meld faunaschade.
Op de www.faunaschade.nl is het mogelijk om in tien simpele stappen schade te melden. Deze website is tot stand gekomen in samenwerking met de faunabeheereenheden en leden-grondgebruikers LTO Nederland, de Nederlandse Melkveehouders Vakbond (NMV) en de Nederlandse Fruittelers Organisatie (NFO).
Tegemoetkoming
Naast schademeldingen kunnen er via deze website aanvragen worden gedaan voor een tegemoetkoming in de schade bij het Faunafonds. Dan moet er vooraf 300 euro aan behandelingskosten worden overgemaakt.
Bij het alleen melden van schade is dit niet van toepassing. ZLTO kijkt of dit met actieve leden uit de afdelingen en uit de wildbeheereenheden (WBE’s) ook gecoördineerd plaats kan vinden.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Claas Atos 330 2WD
Gebruikt, P.O.A.
-

Gianni Ferrari Turbo Grass 630
2022, P.O.A.
-

Valtra T162e Versu
Gebruikt, P.O.A.
-

Tractorbumper 800 kg
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 6°10 %
-
Woensdag9° / 6°20 %
-
Donderdag10° / 6°20 %















