Het tomatenbedrijf Sublimato ligt in het Glastuinbouwgebied Zeeuws-Vlaanderen. Sublimato is onderdeel van Van Adrichem Kwekerijen. De roots daarvan liggen in het Westland, maar inmiddels zijn er drie locaties: De Lier, Steenbergen (NB) en Terneuzen. De totale omvang is 29 hectare. Daarvan staat 9 hectare kas in Terneuzen. De broers Bas en Sjoerd van Adrichem leiden dat bedrijf.
Het glastuinbouwgebied biedt ruimte aan 150 hectare kassen. Eigenaar Zeeland Seaports heeft alles verkocht, op een perceel van 30 hectare na. Er staat nu nog slechts 50 hectare kas. De meeste bedrijven kunnen nog uitbreiden.
Alle bedrijven in het glastuinbouwgebied krijgen de restwarmte en de CO2 van kunstmestfabriek Yara Sluiskil. De kassen hebben geen aansluiting op het gasnet. Dat levert voor het hele gebied een besparing op van 55 miljoen kubieke meter aardgas, net zoveel als het jaarlijkse gebruik van 35.000 huishoudens, en voor CO2 een besparing van 7.500 huishoudens.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
-

GA7301
Gebruikt, € 5.500
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (MOL) #692924
Gebruikt, € 5.644
-

Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Vrijdag13° / 7°20 %
-
Zaterdag15° / 10°70 %
-
Zondag12° / 9°70 %













