Het tomatenbedrijf Sublimato ligt in het Glastuinbouwgebied Zeeuws-Vlaanderen. Sublimato is onderdeel van Van Adrichem Kwekerijen. De roots daarvan liggen in het Westland, maar inmiddels zijn er drie locaties: De Lier, Steenbergen (NB) en Terneuzen. De totale omvang is 29 hectare. Daarvan staat 9 hectare kas in Terneuzen. De broers Bas en Sjoerd van Adrichem leiden dat bedrijf.
Het glastuinbouwgebied biedt ruimte aan 150 hectare kassen. Eigenaar Zeeland Seaports heeft alles verkocht, op een perceel van 30 hectare na. Er staat nu nog slechts 50 hectare kas. De meeste bedrijven kunnen nog uitbreiden.
Alle bedrijven in het glastuinbouwgebied krijgen de restwarmte en de CO2 van kunstmestfabriek Yara Sluiskil. De kassen hebben geen aansluiting op het gasnet. Dat levert voor het hele gebied een besparing op van 55 miljoen kubieke meter aardgas, net zoveel als het jaarlijkse gebruik van 35.000 huishoudens, en voor CO2 een besparing van 7.500 huishoudens.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra 6350 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 1550 INCL 72" RD MAAIDEK (DAT) #781080
Gebruikt, € 32.999
-

Husqvarna Rider 316TX incl. 122cm Combi Maaidek (HAE) #60812
Gebruikt, € 5.750
-

JOHN DEERE Z740R ZEROTURN 54" (LIE) #778426
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Zaterdag20° / 15°20 %
-
Zondag18° / 14°70 %
-
Maandag18° / 12°15 %














