Aftrekpercentage EIA is verhoogd
De regeling voor Energie Investeringsaftrek (EIA) biedt ondernemers dit jaar meer voordeel. Het fiscale aftrekpercentage is verhoogd van 41,5 naar 58 procent.

Per 1 januari is de vernieuwde EIA-regeling voor 2016 van kracht. Ondernemers kunnen er gebruik van maken voor investeringen in duurzame energie die zijn gedaan sinds 1 januari 2016.
Energieschermen
De regeling is op onderdelen aangepast. Zo is voor de glastuinbouw de code horizontale energieschermen gewijzigd.
Er wordt geen onderscheid meer gemaakt tussen onbelichte en belichte teelt. Wel is nu vereist dat er tenminste twee energieschermdoeken die aan de codeomschrijving voldoen, in de kas hangen.
ISDE-subsidie
Investeringen, waarvoor de ondernemer ISDE-subsidie krijgt, komen niet in aanmerking voor de investeringsaftrek. Alle voorwaarden voor de regeling staan op de website van RVO.nl.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Weidesleep 8mtr
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere John Deere 6200
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF 17012 schudder
Gebruikt, € 34.000
-
Gewichtblok 900 kgTOP zwart
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Vrijdag20° / 11°5 %
-
Zaterdag20° / 11°30 %
-
Zondag21° / 9°0 %