5.000 bedrijven aan Kringloopwijzer
De Centrale Database Kringloopwijzer heeft op 22 december de vijfduizendste melkveehouder verwelkomd op www.dekringloopwijzer.nl. Daarmee is ongeveer de helft van het aantal melkveehouders, die op 1 maart 2016 hun Kringloopwijzer ingediend moeten hebben, aangesloten.
De Centrale Database Kringloopwijzer is in beheer bij ZuivelNL. De database maakt het mogelijk dat de veehouder digitaal beschikbare gegevens over zijn bedrijf automatisch in kan laden in de Kringloopwijzer via speciale datakoppelingen. Dat vergemakkelijkt het invullen van de Kringloopwijzer.
Op dit moment melden zich zo'n 150 melkveehouders per dag aan op www.dekringloopwijzer.nl om met de Kringloopwijzer aan de slag te gaan. Door middel van machtigingen bepaalt een veehouder zelf welke partijen rechtstreeks gegevens mogen leveren aan de database.
Managementinstrument
Met de Kringloopwijzer beschikt de veehouder over een managementinstrument om de mineralenefficiëntie op zijn bedrijf te verbeteren.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

New Holland BOOMER 25
2019, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (MID) #692207
Gebruikt, € 10.891
-

Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-

Pottinger schudder 8 elements HIT910
2008, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Zaterdag12° / 1°0 %
-
Zondag14° / 1°0 %
-
Maandag12° / 4°10 %















