LTO Nederland en Agrodis gaan in november en december de erfemissiescan bij vijfhonderd agrarische ondernemers uitvoeren. Door het invullen van de gratis erfemissiescan kunnen boeren en tuinders eenvoudig zien waar nog mogelijkheden liggen om de belasting van het oppervlaktewater verder te verminderen. De resultaten van de scan blijven privé voor de ondernemer.
Erfemissies zijn vaak gemakkelijk en goedkoop te vermijden door praktische maatregelen. In de erfemissiescan beantwoordt de ondernemer vragen over het vullen van de spuit, de inwendige en uitwendige reiniging, het stallen van de spuit en de erfsituatie. Als resultaat krijgt hij of zij te zien bij welke van deze activiteiten emissie naar het oppervlaktewater optreedt.
Daarnaast geeft de scan informatie over de wetgeving op het gebied van erfemissie en praktische informatie over maatregelen die ondernemers kunnen nemen om emissie vanaf het erf te verminderen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 3046R COMPACTTREKKER (LIE) #781835
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE Z545R ZEROTURN 48" (SOM) #692978
Gebruikt, P.O.A.
-

Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X147R ZITMAAIER (ZUI) #692965
Gebruikt, € 5.168
Vacatures
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Vrijdag17° / 4°10 %
-
Zaterdag21° / 6°10 %
-
Zondag18° / 10°20 %
















