Adviseursnetwerk oudere zorgboeren
Stichting Fondsbeheer Landbouw en Zorg (SFLZ) zet een adviseursnetwerk op van de eerste generatie zorgboeren.
Het netwerk van adviseurs moet innovatie in de zorgsector stimuleren, stelt SFLZ-voorzitter Frans van Bussel. De laatste tijd krijgt de stichting minder aanvragen binnen.
Een verklaring hiervoor is dat de zorgboeren de afgelopen tijd ontzettend druk zijn geweest met de transitie en minder druk met de ontwikkeling van hun bedrijf, weet Van Bussel.
Decentralisatie
'Juist nu, als gevolg van de decentralisatie, vragen gemeenten veel meer van zorgboeren om in de samenleving te staan', geeft Van Bussel aan.
'Door verbindingen aan te gaan met bijvoorbeeld burgerinitiatieven, voedselbanken en wijkcentra. Die innovatie komt moeizaam op gang.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland T6.155 AutoCommand
2022, P.O.A.
-
JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (LIE) #688718
Gebruikt, € 3.950
-
John Deere 6100M trekker (DAA) #697386
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°90 %
-
Zaterdag17° / 11°70 %