Ctgb legt drie middelen ter inzage
Het Ctgb is van plan om drie schimmelbestrijdingsmiddelen van DuPont toe te laten.
Het gaat om de middelen Dupont Fontelis, Dubpont Treoris en DuPont Vertisan. De middelen zijn gebaseerd op de werkzame stof penthiopyrad.
Deze werkzame stof is niet eerder in Nederland toegelaten. Voordat het Ctgb kan besluiten tot toelating, moet het ontwerpbesluit twee weken ter inzage liggen.
Schimmelbestrijding
Voor het middel DuPont Fontelis wordt een toelating aangevraagd de teelt van appel en peer en als kleine toepassing in vruchtbomen en –struiken (onbedekte opkweek).
Ook voor het middel DuPont Treoris heeft het Ctgb een toelating aangevraagd in de teelt winter- en zomertarwe, winter- en zomergerst, winter- en zomerrogge, triticale, haver en spelt.
Voor schimmelbestrijdingsmiddel DuPont Vertisan wordt een toelating aangevraagd in de teelt winter- en zomertarwe, winter- en zomergerst.
Termijn
De terinzagelegging is 6 oktober in de Staatscourant gemeld. De inzagetermijn eindigt op 20 oktober.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
New Holland T5.120 AutoCommand
2020, P.O.A.
-
Gianni Ferrari GTR200
2015, P.O.A.
-
Fendt 728 Gen7 Power+
2024, P.O.A.
-
GA4101GM
Gebruikt, € 1.950
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Donderdag21° / 14°80 %
-
Vrijdag21° / 13°90 %
-
Zaterdag20° / 13°90 %