Gebruik Score 250 EC uitgebreid
Het gebruik van Score 250 EC is uitgebreid naar de teelt van zomerkoolzaad en de bedekte teelt van Chinese kool, inclusief amsoi, paksoi en overige oosterse bladkolen. Dat meldt LTO Glaskracht Nederland.
Het Fonds Kleine Toepassingen, dat wordt gefinancierd door de Productschappen Tuinbouw en Akkerbouw en het ministerie van Economische Zaken, financierde de benodigde residustudies.
De toepassing in de bedekte teelt van Chinese kool is alleen toegestaan vanaf 1 maart tot en met 31 oktober.
Expert Centre
De etiketuitbreiding van Score 250 EC S is een voorbeeld van samenwerking tussen diverse organisaties in het Expert Centre voor Specialty Crops.
Dit Expert Centre is een kennisnetwerk toegesneden op kleine teelten en de middelen en methoden die van belang zijn om deze teelten in Nederland en Europa mogelijk te blijven maken, stelt LTO Glaskracht.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

PZ CM135 trommelmaaier
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF 8501 TO
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6120M trekker (REU) #779849
Gebruikt, € 89.500
-

Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Weer
-
Vrijdag9° / 6°90 %
-
Zaterdag10° / 4°40 %
-
Zondag11° / 0°40 %










