De dwergconifeer Chamaecyparis pisifera ‘Blue Moon’ van sierteeltkwekerij Kools in Deurne is tijdens GrootGroenPlus uitgeroepen tot de beste nieuwe plant. De Blue Moon kreeg van de keuringscommissie een goede medaille.
Blue Moon is een uniform groeiende dwergconifeer met diepblauw loof. Met korte, stevige twijgjes groeit de Blue Moon uit tot een perfect kogelronde bol. Vanwege de regelmatige groeiwijze hoeft de plant niet te worden gesnoeid.
De Blue Moon is door de groeiwijze onder andere geschikt voor (rots)tuinen en plantenbakken op balkon of terras. Volgens de keuringscommissie is het een bijzondere toevoeging aan het coniferensegment.
De keuringscommissie deelde nog twee gouden medailles uit: voor de crèmewitte Skimmia japonica ‘Moerrings 1’ en depurperrode Skimmia japonica ‘Moerings 2’. Het gaat om compacte, laagblijvende en sierlijke heesters. Ze zijn geteeld door Van Vliet New Plants in Stroe.
De keuringscommissie reikte daarnaast vier zilveren medailles uit en vijf bronzen medailles. Alle nieuwe planten stonden op de vakbeurs tentoongesteld.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6M 150 trekker (LIE) #778487
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER EX MAAIDEK (WOL) #692271
Gebruikt, € 5.410
-

KUHN GF 13002 SCHUDDER
Gebruikt, P.O.A.
-

Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Vrijdag17° / 4°10 %
-
Zaterdag21° / 6°10 %
-
Zondag18° / 10°20 %















