Hoogwateroefening waterschap Rijn en IJssel
Waterschap Rijn en IJssel houdt op maandag 5 en dinsdag 6 oktober een hoogwateroefening.
Er wordt geoefend rond ‘Dijkring 49’, de dijk van gemaal ‘Baakse Beek’ via Bronkhorst en Steenderen naar Doesburg.
Bewoners in deze regio krijgen te maken met dijkinspecteurs, zwaailampen, schijnwerpers, afgezette wegen of het transport van zandzakken, overdag en ‘s avonds.
Experiment
Bij deze oefening wordt voor het eerst gebruikgemaakt van een app met de ‘realtime’ situatie op de dijk en wordt geëxperimenteerd met nieuwe methodes om dijkdoorbraken te voorkomen naast de gebruikelijke middelen en materialen.
Aan de oefening doen herstelteams, dijkinspecteurs, bestuurders en ambtenaren van het waterschap mee.
Politie
In oktober is hoogwater ook het thema bij zes oefeningen van het Regionaal Operationeel Team (ROT) van de veiligheidsregio Noord- en Oost- Gelderland in Apeldoorn.
Hierbij oefent het waterschap met de politie, brandweer, defensie, geneeskundige organisatie, gemeenten en Rijkswaterstaat.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6195M trekker (LIE) #705715
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 155 trekker (REU) #780581
Gebruikt, € 134.250
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (HIL) #777297
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 328A achtermaaier met kneuzer
2012, € 6.950
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik










