WUR derde landbouwuniversiteit ter wereld
Wageningen UR (WUR) is de op twee na beste universiteit ter wereld op het gebied van land- en bosbouw, blijkt uit de wereldranglijst van universiteiten van de QS World Universities Ranking 2015.
Op de algemene ranking van alle universiteiten neemt Wageningen UR de 135ste plaats in. Vorig jaar was dat de 15ste positie. In totaal zijn 4.284 universiteiten onderzocht.
De ranking wordt aangevoerd door de Massachusetts Institute of Technology (MIT) in Cambridge in de Verenigde Staten. Hoogst genoteerde Nederlandse universiteit is de Universiteit van Amsterdam (55), gevolgd door Delft (64), Utrecht (94), Leiden (95), Groningen (100), Eindhoven (117), Rotterdam (126), Wageningen (135), Maastricht (169), Vrije Universiteit Amsterdam (176), Nijmegen (177), Twente (188) en Tilburg (293).
Top 3 in land- en bosbouw
Op het terrein van Agriculture and Forestry (landbouw en bosbouw) scoort Wageningen UR 95,0 punten, een tiende minder dan Cornell University (95,1) en topper UC Davis (97,2 punten) in de Verenigde Staten. De vierde plaats (Berkeley) scoorde iets boven de 85 punten.
Ook op andere vakgebieden scoort Wageningen UR: 7de in Environmental studies (milieu en omgeving), 16de in Veterinary sciences (dierwetenschappen) en de 26ste plaats in de categorie Development studies (ontwikkelingsstudies).
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 230 trekker (REU) #775177
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 140 trekker (REU) #777708
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 6 155M TREKKER (AKK) #90164
Gebruikt, P.O.A.
-

Case Magnum 225
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Woensdag10° / 6°20 %
-
Donderdag12° / 7°30 %
-
Vrijdag11° / 9°60 %
















