Theaterstuk afschaffing quotum in de maak
Zo'n 25 theatermakers van het 5eKwartier en amateurzangers bereiden op het melkveebedrijf en de minicamping van Janke Jeltje en Auke van Dijk in Nijhuizum de voorstelling 'Molke' voor.
De theatermakers liepen voor het stuk over de afschaffing van het melkquotum stage op verschillende agrarische bedrijven rond Workum.
Gepassioneerd
'De mensen zagen dat boeren heel gepassioneerd bezig zijn met hun vee en het bedrijf. En veel creativiteit aan de dag leggen om te zorgen dat ze boer kunnen zijn, ondanks de vele regels', zegt mede-organisator Judith Baarsma van adviesorganisatie Keunstwurk.
Melkveehouder Auke van Dijk blikt tevreden terug op de repetitie. 'Het stuk brengt de sector heel positief in beeld. Het is heel herkenbaar.'
De voorstelling wordt eind augustus voor een groter publiek opgevoerd.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra T234A
Gebruikt, P.O.A.
-

Pottinger schudder 8 elements HIT910
2008, P.O.A.
-

Gebruikt, P.O.A.
-

Burma 11-275
Gebruikt, € 1.500
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Dinsdag14° / 6°85 %
-
Woensdag12° / 8°90 %
-
Donderdag13° / 7°15 %











