12 miljoen euro voor Friese veenweide
Provincie Fryslân investeert de komende zes jaar 26 miljoen euro in de Friese waterhuishouding. Bijna de helft, 12 miljoen euro, gaat naar de aanpak van het Friese veenweidegebied.

Fryslân investeert 7,5 miljoen euro in de verbetering van de waterkwaliteit. Voor de inrichting van oevers en kaden is 4 miljoen euro uitgetrokken.
Hoofddoel van het waterbeleid is het hebben en houden van een veilige en bewoonbare provincie.
Waterhuishoudingsplan
Het vierde Waterhuishoudingsplan richt zich op de bescherming tegen overstromingen en wateroverlast. Ook richt het plan zich op de inrichting van watersystemen met voldoende en schoon water.
Alle provincies moeten een actueel Waterhuishoudingsplan hebben volgens de Waterwet. Het huidige plan is van kracht tot eind 2015.
Inspraak
Eind oktober besluiten Provinciale Staten over het Waterhuishoudingsplan. Na instemming ligt het plan in november en december ter inzage voor inspraak. Het plan wordt definitief als Provinciale Staten het in april 2016 vaststellen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (MID) #692296
Gebruikt, € 3.950
-
John Deere Tractor, compact 2032R (HEN) #696233
Gebruikt, P.O.A.
-
Fella 6 elements schudder
2014, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (WOL) #691829
Gebruikt, € 3.289
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Maandag21° / 13°30 %
-
Dinsdag21° / 12°30 %
-
Woensdag21° / 12°20 %