Hollandse Delta inspecteert weer dijken
Waterschap Hollandse Delta gaat deze week voor de tweede keer een droogte-inspectie uitvoeren op de kades die gevoelig zijn voor droogte.

Het gaat voornamelijk om inspecties van veenkades die droogtegevoelig zijn. In het werkgebied van Hollandse Delta gaat het om (delen van) de kades langs het Kanaal door Voorne en de Bernisse op Voorne-Putten en de Keen, Binnenbedijkte Maas en Boezemvliet in de Hoeksche Waard.
Veen heeft water nodig om zijn stevigheid te behouden. Door de droogte kunnen de kades uitdrogen, scheuren en inklinken en daardoor minder stabiel worden. In tijden van langdurige droogte worden deze kades daarom geïnspecteerd door gespecialiseerde medewerkers van het waterschap.
De maanden juni en juli zijn tot nu toe heel droog, stelt Hollandse Delta. 'De kleine hoeveelheden regen die hier en daar vallen heffen het regentekort niet op. Bij de eerste inspectieronde twee weken geleden zijn geen bijzonderheden geconstateerd.'
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
International 633 SA trekker (LIE) #162198
Gebruikt, € 6.000
-
Fendt 309CAI
2006, P.O.A.
-
John Deere 7430 trekker (MAA) #134086
Gebruikt, P.O.A.
-
Iseki TM 3185 compacttractor
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Vrijdag26° / 13°5 %
-
Zaterdag26° / 15°95 %
-
Zondag18° / 15°40 %